Konsekwentne realizowane koncepcje, bogate Know-how, dalekowzroczne spojrzenie na zarządzanie firmą, odwaga wdrażania innowacyjnych pomysłów oraz kompetentni pracownicy, wykorzystujący swój potencjał i pokonujący własne granice – to filozofia Salamander.

Salamander to niezależne, działające aktywnie na arenie międzynarodowej przedsiębiorstwo, które konsekwentnie tworzy swoją historię. Znane jako dostawca najwyższej jakości nowoczesnych systemów profili okiennych marki Salamander, Brügmann bluEvolution i evolutionDrive. Od ponad 40 lat projektujący – w ścisłej współpracy ze swoimi klientami – profile okienne z PCW, drzwi i inne rozwiązania dla domu.

Sukces to tradycja. Myślenie i działanie w nowym wymiarze – to droga do pewnej przyszłości. Salamander podąża właśnie w tym kierunku!

Okna

Jako reprezentacyjna część budynku okna, stanowią w dzisiejszych czasach coś więcej niż tylko wyjście na świat. Ich indywidualny wygląd decyduje o całościowej estetyce budynku, dlatego okna jako część ścian zewnętrznych muszą nie tylko spełniać najwyższe wymagania jakościowe i być gwarantem bezpieczeństwa. Dla współczesnego klienta znaczenie mają także ich kolor, forma i funkcjonalność.

Wystarczy zasięgnąć informacji o oferowanych przez firmę Salamander systemach okiennych: Brügmann bluEvolution i Salamander, aby przekonać się o tym, że nasze produkty spełniają wszystkie w/w kryteria. Ponadto, są one dostępne praktycznie we wszystkich technicznych kombinacjach i wzorach.