Firma powstała w 1994 roku, jako firma prywatna z polskim kapitałem. Naszą specjalnością są bramyrolety oraz inne nowoczesne systemy osłonowe. Zajmujemy się ich produkcją oraz montażem. Obsługujemy Klientów detalicznych oraz hurtowych, dbając o najwyższą jakość produktów.

Osłony zewnętrzne

Polecamy produkowane wg autorskich projektów uniwersalne rolety zewnętrzne. Chronią dom przed niepożądanymi gośćmi, izolują akustycznie i cieplnie oraz ograniczają dostęp światła zewnętrznego. W ramach bogatego asortymentu osłon zewnętrznych oferujemy również moskitiery drzwiowe i okienne, w wersji zwijanej oraz ramowej (z aluminiowymi profilami). Ich atutem jest wygoda i komfort użytkowania oraz niezawodna ochrona przed owadami w czasie upałów.

Z kolei na tarasy i balkony polecamy eleganckie markizy, które chronią przed nadmiernym nasłonecznieniem i drobnym deszczem. Atrakcyjne wzory tkanin gwarantują estetyczny wygląd, a solidna konstrukcja bezpieczeństwo użytkowania. Zaletą naszych rozwiązań w zakresie osłon zewnętrznych jest trwałość, odporność na działanie czynników atmosferycznych, oraz nowoczesne mechanizmy sterowania.

Osłony wewnętrzne

W ofercie handlowej Fart-Produkt posiadamy łatwe w montażu osłony wewnętrzne – roletki materiałowedachowematy bambusowezasłony rzymskie i austriackie, systemy zasłon panelowych, żaluzje pionoweżaluzje poziome drewnianealuminiowe i plisowane. Różnorodność kolorystyczna gwarantuje możliwość dopasowania rolet i żaluzji do wystroju i charakteru wnętrza.

Bramy, ogrodzenia, kraty, szlabany

Trzecim filarem naszej działalności jest produkcja bram. Oferujemy różnorodne rozwiązanie dostosowane w zakresie bram rolowanychsegmentowe oraz uchylne, które stanowią skuteczne zabezpieczenie auta przed niepowołanymi osobami. Ponadto zapewniamy wzmacniane bramy przemysłowekraty rolowaneogrodzenia oraz rolety stalowe.