Firma WIŚNIOWSKI jest największym polskim producentem bram garażowych i przemysłowych oraz systemów ogrodzeniowych. WIŚNIOWSKI to firma prywatna w całości oparta na polskim kapitale. Dzięki nowoczesnym technologiom, sprawnemu zarządzaniu oraz pełnemu zaangażowaniu młodej, solidnie wykształconej kadry zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona klientów.

Dlaczego WIŚNIOWSKI?

Od trzech dekad działamy w duchu idei założyciela marki WIŚNIOWSKI – Andrzeja Wiśniowskiego, który za cel postawił sobie tworzenie produktów innowacyjnych i odpowiadających na wszystkie potrzeby klientów.
Chcemy, by Twój dom był bezpieczny i komfortowy. Korzystamy z 30-letniego doświadczenia w produkcji bram, okien, drzwi i ogrodzeń, by oferować naszym klientom najlepsze jakościowo produkty. Wiemy, czego potrzebuje nowoczesny dom i jakie wyzwania stają przed jego mieszkańcami.
Obecnie na ponad 200 000 m2 produkujemy tysiące bram, okien, drzwi i ogrodzeń dziennie. Równocześnie jesteśmy w stanie zadbać o indywidualne oczekiwania naszych klientów.
Każdy z nas ma inne potrzeby i oczekiwania, dlatego w procesie tworzenia naszych produktów słuchamy przede wszystkim Ciebie. Poznaj markę WIŚNIOWSKI – wejdź do świata komfortu i bezpieczeństwa.

Katalogi online